Опис продукції
Труби з хромоподібної сталі виготовляються з високо-якісних матеріалів, зокрема 4130 і 4140. AISI 4130 і AISI 4140 є найпоширенішими марками хромо-молібденової сталі в інженерних машинах.
Наші хром-молібденові труби 4130 куються при температурах від 950 до 1230 градусів, демонструючи чудові механічні властивості як за кімнатної, так і за високої температури. Вони також мають низький вміст вуглецю, завдяки чому їх легко зварювати, і відмінно піддаються механічній обробці, полегшуючи згинання, зварювання, свердління та іншу обробку.
4140 має гіршу оброблюваність і зварюваність, що вимагає попереднього нагріву перед зварюванням і термічної обробки після зварювання. Однак 4140 має чудову -температурну стійкість, залишаючись незмінною протягом 2000 годин при 600 градусах.
Технічні характеристики продукту
| Стандарти | ASTM A519 |
| Марки сталі | 1010 1012 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1025 1026 1030 1035 1040 1045 1050 1518 1524 1541 1330 4130 4137 4140 |
| Еквівалентні стандарти | EN 10297-1 25CrMo4 / 34CrMo4 / 42CrMo4; DIN 1.7218 / 1.7225; JIS SCM415 / SCM420; GB 30CrMo / 42CrMo |
| Зовнішній діаметр (OD) | 6 мм – 323 мм (0,24 дюйма – 12,7 дюйма) |
| Товщина стінки (WT) | 1 мм – 40 мм (0,04 дюйма – 1,57 дюйма) |
| Довжина | 4–12 м, або налаштовується |
| Обробка поверхні | Чорна поверхня |
| Виробничий процес | Cold Drawn |
| Хвороба | Відпалений, нормалізований, загартований і загартований (Q&T), знятий стрес |
Індивідуальні послуги
- TORICH підтримує послуги з налаштування допуску на точність і пропонує не-стандартні нестандартні розміри. Ми надаємо послуги довжини-різання з діапазоном похибок ±1 мм.
- Ми пропонуємо V--, U-- та X--подібні послуги з фаски та згинання; для гідравлічних компонентів ми підтримуємо розвальцювання та горловину.
- Ми пропонуємо обробку поверхонь, як-от чорне покриття, травлення, змащування, фосфатування, піскоструминну обробку та -некорозійне покриття, а також можемо виконати внутрішнє хонінгування.
Хімічний склад
| Оцінка | C (%) | Mn (%) | P (%) Макс | S (%) Макс | Si (%) | Cr (%) | Mo (%) |
| 4130 | 0.28–0.33 | 0.40–0.60 | 0.035 | 0.040 | 0.15–0.35 | 0.80–1.10 | 0.15–0.25 |
| 4140 | 0.38–0.43 | 0.75–1.00 | 0.035 | 0.040 | 0.15–0.35 | 0.80–1.10 | 0.15–0.25 |
Механічні властивості
| Власність | Хвороба | Міцність на розрив (МПа) | Межа текучості (МПа) | Подовження (%) | Твердість (HB) |
| 4130 | Унормований | 560–670 | Більше або дорівнює 460 | Більше або дорівнює 21 | 143–197 |
| 4140 | Q&T | 850–1000 | Більше або дорівнює 655 | Більше або дорівнює 18 | 197–255 |
Можливі альтернативні оцінки
- 20CrMo – це низько-легована хром-молібденова сталь із економічною перевагою. Він зазвичай використовується в будівельній техніці, компонентах автомобільної трансмісії та частинах важкого обладнання.
- 25CrMo4 є еквівалентом марки 4130, що забезпечує подібну міцність і зварюваність. Його часто використовують для виготовлення валів, шестерень та інших деталей, що піддаються високим навантаженням і зносу.
- Для застосувань, які не вимагають надмірно високої міцності, AISI 1026 є відповідним вибором. Це-економічно, а його твердість і зносостійкість можна покращити за допомогою процесів гарту, що робить його придатним для механічної галузі.
області застосування
4130 і 4140 є найбільш широко використовуваними матеріалами в галузі інженерних машин.
Серед них сталь 4130 більше підходить для конструкційних компонентів машинобудівної техніки та рамних конструкцій сільськогосподарської техніки завдяки своїй продуктивності обробки.
4140 часто використовується для виробництва важкого обладнання, включаючи гідравлічні циліндри, ролики, рами, штифти та різні інструменти.
Показ продуктів


Тестове обладнання



Заводське обладнання

Обладнання для соління


Пакет продуктів
Ми пропонуємо широкий вибір варіантів упаковки, включаючи пластикові кришки, плетені мішки, дерев’яні ящики та залізні рами. Спеціальні рішення для упаковки, брендування логотипу та інші персоналізовані вимоги також доступні для задоволення конкретних потреб клієнтів.



FAQ
З: Яка сталь має вищу міцність, 4130 чи 4140?
A: Як правило, 4140 має вищу міцність. 4140 має вміст вуглецю 0,38-0,43%, вищий, ніж 4130 0,28-0,33%. Після гарту 4140 зазвичай має вищі межі міцності та текучості, ніж 4130, що робить його більш придатним для компонентів, які витримують високі навантаження.
Питання: які деталі для екскаваторів підходять для 4130, а які для 4140?
A: Не-основні{1}}несучі навантаження компоненти, такі як опори гідравлічних шлангів і малі конструктивні деталі, можуть використовувати сталь 4130, тоді як основні{3}}навантажувальні структурні компоненти, як-от стріла екскаватора та важіль, вимагають 4140.
З: У яких галузях промисловості зазвичай використовуються труби з хром-молібденової сталі ASTM A519?
A: Зазвичай використовується в автомобільному виробництві, аерокосмічних компонентах, гірничодобувному та буровому обладнанні, а також у виробництві промислового обладнання.
Популярні Мітки: хромовані сталеві труби, Китай, постачальники, виробники, фабрика, на замовлення, оптом, ціна, OEM, завод, виробник, для продажу














